poniedziałek, 28 lutego 2011

ElcoWeekend za miastem

Rozpoczynamy cykl dla wszystkich zainteresowanych zwiedzaniem okolic Wrocławia. Z wypożyczalnią samochodów wyjeżdżajmy na weekend z miasta, odkrywać nasz region. 

Dolny Śląsk (w naszej ocenie:)), jest najpiękniejszym regionem w Polsce. Wystarczy wyruszyć z miasta na weekend, by nacieszyć się urokami przyrody, zabytków i różnymi formami aktywnego wypoczynku. 

W wypożyczalni samochodów ElcoAuto możecie wynająć samochód w specjalnej ofercie weekendowej. Auto można wypożyczyć od piątku do poniedziałku w cenie 2 dni (promocja 3 w cenie2). Nasza wypozyczalnia aut jest przyjazna dzieciom dlatego fotelik, siedzisko, wózek dziecięcy otrzymacie gratis. Czas wyruszyć w podróż:)

Monumentalny zamek książęcy Książ to największy dolnośląski zamek i trzeci pod względem wielkości zamek w Polsce. Swoją obronną siedzibę wybudował tutaj w latach 1288 - 1292 książę świdnicko - jaworski Bolko I.

Chcesz zarobić? Wynajmij samochód!

Pomimo danych wskazującyh na to, iż  Polska jest zieloną wyspą na gospodarczej mapie europy,  kryzys w gospodarce światowej widoczny jest również na naszym rynku. Przedsiębiorcy coraz częściej szukają oszczędności i postanawiają ciąć koszty. Pada pytanie czy jest możliwa redukcja kosztów floty samochodów? Okazuje się, że tak.

Na całym świecie coraz większą popularność zyskują firmy oferujące długoterminowy najem samochodów. Dzięki tej usłudze możliwy jest rozwój firmy, bez nadmiernych nakładów administracyjnych i mnożenia papierkowej roboty, towarzyszącej zwykle zarządzaniu flotą w firmie.

Wypożyczalnia samochodów przejmuje w tym przypadku na siebie wszystkie aspekty związane z finansowaniem, zarządzaniem, serwisowaniem wynajętego samochodu. Firma najmująca pojazd powinna dbać jedynie o tankowanie i uzupełnianie płynu do wycieraczek. Oczywiście to nie jedyne korzyści z najmu długoterminowego. Podczas eksploatacji samochodu wypożyczalnia aut zadba o ich sprawność techniczną, przeprowadzi okresowe kontrole, serwis, wymianę i składowanie opon, ubezpieczy i usunie ewentualne szkody.
Więcej szczegółów o długoterminowym wynajmie samochodów znajdziecie tutaj

List od Opla- akcja serwisowa

Dzisiaj w naszej skrzynce znaleźliśmy list z serwisu Opla. Życzenia??? Oczywiście, że nie!  
Firma General Motors Poland powiadomiła o rozpoczęciu kampanii naprawczej.W ubiegłym roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ogłosił 62 powiadomienia o niebezpiecznych samochodach i motocyklach, sprzedawanych w Polsce. Coraz częściej słyszymy o zakrojonych na szeroką skalę akcjach naprawczych. Tym razem odczujemy to na własnej skórze:)

Usterka dotyczy podobno 8 modeli osobowych tej marki. Spośród nich mamy w swojej flocie, cieszącą się dużym zainteresowaniem Astrę H.

Wadą, która może się pojawić w niektórych egzemplarzach jest niesprawny klakson, który może występować w modelach Astra H i Zafira B powstałych w Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce, których wprowadzono na polski rynek w liczbie 39 950 egzemplarzy. Bardziej zaniepokoiła nas informacja, że jednostka napędowa może mieć pogorszone osiągi i być głośniejsza. W ostateczności pęknięciu może ulec wałek rozrządu.

Poniedziałek- idealny dzień aby rozpocząć pisanie bloga

Nie lubię poniedziałków! Tak przeważnie witamy się w pracy po zakończonym weekendzie.

Ale poniedziałek to idealny dzień do rozpoczynania wszelkich przedsiewzięć i postanowień. Lekko zaspani zabieramy się do pisania:) Na bierząco będziemy publikowali informacje związane z wynajmem samochodów, nowinkami z rynku motoryzacyjnego, zmianami w prawie.