piątek, 23 września 2011

Wypożycz Forda Focusa w ElcoAuto

Nowe samochody w naszej wypożyczalni. Od jutra dostępne są kolejne Fordy Focusy 1.6 TDCI

Ford Focus jest popularnym wśród kierowców samochodem. Klienci naszej wypożyczalni zawsze cenili jego cechy i uniwersalność. Postanowiliśmy zwiększyć dostępność wynajmu tego modelu auta i zakupiliśmy jego kolejne egzemplarze.

poniedziałek, 19 września 2011

GPS "live"

Coraz częściej w sklepach możemy spotkać nawigacje satelitarne z funkcją "live. Na czym ona polega?

Usługa "live" umożliwia kierowcy otrzymywanie za pośrednictwem internetu danych o bieżącej sytuacji na drodze jak np. korki, wypadek utrudniający ruch, fotoradary.

Dzięki usłudze urządzenie GPS automatycznie może wyznaczyć bardziej optymalną trasę uwzględniającą utrudnienia w ruchu drogowym.

środa, 14 września 2011

Zakup paliwa: numer rejestracyjny auta na fakturze nie jest wymagany

Polskie przepisy nakłądają na przedsiębiorców konieczność podawania numeru rejestracyjnego samochodu firmowego na fakturze na zakup paliwa. Taki wymóg jest niezgodny z przepisami unijnymi.

Dyrektywa unijna wśród danych, jakie powinny być zawarte na fakturze za paliwo nie zawiera zapisów o konieczności wpisywania numeru rejestracyjnego samochodu, do którego kupowane jest paliwo.

niedziela, 4 września 2011

Jazda na niskich obrotach silnika to same korzyści

Ekojazda wpływa pozytywnie na ilość zużytego paliwa – jeżdżąc w stylu eko można zaoszczędzić nawet do 20 proc. paliwa. Taki styl jazdy wpływa nie tylko na portfel ale także na bezpieczeństwo bo spokojna jazda staje się przewidywalna.

Ekojazda to przede wszystkim prowadzenie samochodu z równomierną prędkością i przewidywanie wydarzeń na drodze.