piątek, 25 listopada 2011

Zwrot kosztów na auto zastępcze z OC sprawcy

17 listopada br. w odpowiedzi na zagadnienie prawne przedstawione przez Rzecznika Ubezpieczonych dotyczące zwrotu kosztów na samochód zastępczy z OC sprawcy Sąd Najwyższy podjął uchwałę, na mocy której każdy poszkodowany ma prawo do otrzymania od towarzystwa ubezpieczeniowego zwrotu kosztów za wynajem auta zastępczego.
 
W kwestii zwrotu kosztów za auto zastępcze z ubezpieczenia OC sprawcy, sądy do tej pory wydawały różne wyroki. W momencie, gdy samochód był wykorzystywany w celach zarobkowych poszkodowanemu należał się zwrot kosztów za wynajem samochodu.

piątek, 4 listopada 2011

Last Minute - doba najmu gratis

Z przyjemnością przygotowaliśmy kolejną promocję Last Minute. Poprzednia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dlatego promocje na stałe zagoszczą na naszym facebookowym profilu.

Tym razem możecie wypożyczyć na długi weekend 10-14 listopada, dowolny samochód z floty naszej wypożyczalni. Za 4 dni wynajmu zapłacicie równowartość 3 dni.

środa, 2 listopada 2011

1000 Fanów ElcoAuto w serwisie facebook!

Mamy kolejny powód do świętowania - do facebookowej społeczności ElcoAuto dołączyło już ponad 1000 fanów! Dziękujemy, że tak licznie okazujecie, że jesteście z nami. Oby tak dalej!
Cieszymy się, że nasz fan page cieszy się tak ogromną popularnością.