wtorek, 21 stycznia 2014

Jak przygotować auto do wyjazdu na narty

Jak dotąd mieliśmy iście wiosenną zimę ale w najbliższym czasie prognozowane są ujemne temperatury i opady śniegu. Dla niektórych z nas oznacza to pospieszne pakowanie walizek przed wyjazdem na narty albo snowboard:) 

Najpopularniejszym środkiem transportu, którym podróżujemy na narty  jest samochód, warto przed podróżą zapoznać się z kilkoma wskazówkami, aby uniknąć przykrych sytuacji w trakcie urlopu.

Z nartami na dachu

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o odpowiednim transporcie sprzętu narciarskiego. Popularnym sposobem jest przewożenie nart wewnątrz samochodu. Wiąże się to jednak ze sporymi niedogodnościami. Przewożone w ten sposób narty mogą stanowić zagrożenie dla kierowcy i pasażerów, szczególnie w trakcie nieprzewidzianych sytuacji na drodze i gwałtownego hamowania.

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Zdobywaj miasto w Suzuki Alto!


Cenisz wygodę i mobilność w zatłoczonym mieście? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. 

Wynajem Suzuki Alto w naszej wypożyczalni samochodów pozwoli Tobie na komfortowe podróżowanie po zatłoczonych metropoliach. Łatwość parkowania i niskie spalanie czynią z malego Suzuki świetnego miejskiego kompana.

Dzięki wyłupiastym reflektorom i rzucającemu się w oczy niebieskiemu lakierowi, przyciąga na siebie uwagę pozostałych użytkowników drogi. Ponadto zwarta sylwetka i spory rozstaw osi, gwarantuje niezłe warunki dla podróżujących.

Przestronność wnętrza Suzuki Alto jest typowa dla aut klasy A, czyli w miarę komfortowo mogą podróżować nim 2 dorosłe osoby i dwójka dzieci. Podróżujący z przodu mają do dyspozycji dobrze wyprofilowane fotele ze zintegrowanymi zagłówkami, natomiast z tyłu komfortowo usadowią się osoby o niewielkim wzroście.