czwartek, 30 czerwca 2011

Skoda Fabia 1.2 TSI: nowe samochody w naszej wypożyczalni

Już jutro będzie można rezerwować nowe Skody Fabie w naszej wypożyczalni samochodów. Poszerzyliśmy gamę silników o doładowany silnik 1.2 TSI. Dzięki temu Klienci wypożyczalni samochodów ElcoAuto będą mogli korzystać z bardziej dynamicznych i dobrze wyposażonych aut.

Sylwetka tej małej Skody jest nowoczesna i ciekawa, bardzo łatwo jest się do niej przekonać. Wiele osób uważa, że to właśnie jej kształt ma coś w sobie. Fabia ma nowe powiększone, soczewkowe reflektory, doświetlające zakręty halogeny, powiększoną i chromowaną atrapę chłodnicy, a wszystko to kusi, by na nią zerkać czy przyglądać się.


Wnętrze

 Skoda wykorzystuje sprawdzone niemieckie rozwiązania, co czyni ją samochodem o niebywałej praktyczności i to chyba jest kluczem do jej popularności wśród kierowców.
Wnętrze kabiny już od pierwszego spojrzenia sprawia wrażenie bardzo przyjaznego i przestronnego. Kierowca na pewno doceni wygodę i miejsce, które oferuje mu Fabia.
Bagażnik

Atutem Fabii jest na pewno dobrze zaprojektowany bagażnik, plusem jest siatka stabilizująca drobny bagaż, do dyspozycji mamy schowki boczne np. na butelkę wody oraz plastikowy uchwyt, który bardzo dobrze sprawdza się przy przewożeniu rzeczy, które muszą zachować „pion”. Bagażnik pomieści 315 litrów, a po złożeniu tylnych siedzeń 1180 litrów, więc jest to niezły wynik.Skoda Fabia 1.2 TSI – mały, mocny silnik

Turbodoładowany silnik jest bardzo dynamiczny i elastyczny, . Poza dynamiką, praca silnika ma bardzo ciekawe i przyjemne dla ucha brzmienie. Jednostka 1.2 połączona jest z bardzo dobrze zestrojoną 5-biegową, manualną skrzynią biegów. Przełożenia są tak zestrojone, że kierowca nie musi ich bardzo często zmieniać, co jeszcze bardziej wpływa na komfort jazdy.

Ciekawostką jest to, że turbosprężarka jest nagrzewana i chłodzona oddzielnym obiegiem cieczy. Dlatego też dużo szybciej się nagrzewa, bez potrzeby czekania na nagrzanie się całego silnika, podobnie jest z chłodzeniem. Po zgaszeniu silnika turbosprężarka jest chłodzona oddzielnie..

Zapraszamy do wypożyczenia Skody Fabii w naszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu.
  Wypożyczalnia samochodów Wrocław - ElcoAuto.pl
  ElcoAuto wypożyczalnia samochodów Wrocław. Wynajem nowych aut w atrakcyjnych cenach we Wrocławiu. 
  Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów. Wynajem aut Wrocław, wypozyczalnia samochodów  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.