O nas


ElcoAuto jest wypożyczalnią samochodów we Wrocławiu. Posiadamy flotę nowych, komfortowych samochodów. Każdy kierowca znajdzie u nas odpowiedni dla siebie samochód.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm, dla których dostępność samochodu w krótkim czasie jest priorytetem.

Jeśli planujesz biznesowe projekty, i nie chcesz angażować kapitału własnego czy obciążać zdolności kredytowej firmy, lub też prowadzisz działalność sezonową – wynajem samochodu w naszej wypożyczalni jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Dla Twojego komfortu pracujemy 24H na dobę! Wybrany przez Ciebie samochód możemy podstawić pod dowolny adres.

Przygotowaliśmy bogaty pakiet wyposażenia dodatkowego, które może Ci się przydać podczas podróży wypożyczonym od nas samochodem: nawigacja GPS, łańcuchy śniegowe, fotelik dziecięcy, przenośny zestaw DVD, wózek dziecięcy. Jeśli potrzebujesz innego wyposażenia dodatkowego, skontaktuj się z nami- postaramy się je dla Ciebie zdobyć!
Też jesteśmy klientami, dlatego kierujemy się standardami, które sami cenimy. Jesteśmy firmą, która całą swoją działalność opiera na kilku prostych zasadach:

-jakość
-uczciwość
-bezpieczeństwo
-klarowność
-dobre relacje
-zrozumienie
-empatia
Stworzylismy przejrzystą i intuicyjną stronę internetową aby każdy w krótkim czasie uzyskał niezbędne informacje na temat najmu samochodu. Na stronie można dokonać szybkiej rezerwacji samochodu.

Znajdziecie tu także wiele przydatnych informacji jak np. warunki najmu, dokumenty potrzebne do wypożyczenia samochodu, szczegółowe informacje o pojazdach, które można wypozyczyć.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu aut.

W dziale FAQ znajdziecie pytania najczęściej zadawane nam przez Klientów. Oczywiście z wszelkimi pytaniami dotyczącymi ElcoAuto możecie dzwonić do nas- czekamy na Twój telefon.
Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu w portalu Facebook. Znajdziecie tu wiele promocji adresowanych do naszych fanów. Wystarczy kliknąć "lubię to!"

Na naszym profilu dostarczamy wam rozrywkę, fakty motoryzacyjne, najnowsze informacje z Wrocławia. Organizujemy konkursy, w których możecie wygrać ciekawe nagrody jak jazda za kierownicą rajdowego subaru.

Jeśli korzystasz z wypożyczalni samochodów we Wrocławiu to musisz zostać naszym znajomym koniecznie!

Czekamy na Ciebie na http://www.facebook.com/elcoauto  ElcoAuto- Oczekuj więcej!