poniedziałek, 13 stycznia 2014

Zdobywaj miasto w Suzuki Alto!


Cenisz wygodę i mobilność w zatłoczonym mieście? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. 

Wynajem Suzuki Alto w naszej wypożyczalni samochodów pozwoli Tobie na komfortowe podróżowanie po zatłoczonych metropoliach. Łatwość parkowania i niskie spalanie czynią z malego Suzuki świetnego miejskiego kompana.

Dzięki wyłupiastym reflektorom i rzucającemu się w oczy niebieskiemu lakierowi, przyciąga na siebie uwagę pozostałych użytkowników drogi. Ponadto zwarta sylwetka i spory rozstaw osi, gwarantuje niezłe warunki dla podróżujących.

Przestronność wnętrza Suzuki Alto jest typowa dla aut klasy A, czyli w miarę komfortowo mogą podróżować nim 2 dorosłe osoby i dwójka dzieci. Podróżujący z przodu mają do dyspozycji dobrze wyprofilowane fotele ze zintegrowanymi zagłówkami, natomiast z tyłu komfortowo usadowią się osoby o niewielkim wzroście.


Bagażnik Suzuki Alto jest typowy dla tej klasy, jego pojemność wynosi 129 l, oczywiście możemy go powiększyć poprzez złożenie tylnej kanapy wtedy do japońskiego malucha zapakujemy bagaże o maksymalnej objętości 774 l.

Ten sympatyczny samochód naprawdę można polubić. Już teraz wypróbuj Suzuki Alto na http://www.elcoauto.pl/wypozyczalnia/rezerwacja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.