wtorek, 24 kwietnia 2012

Aveo w ElcoAuto


W naszej wypożyczalni samochodów pojawiły się Chevrolety Aveo.

Przy pierwszym kontakcie Chevrolet Aveo wygląda  całkiem sympatycznie. Premiera tego samochodu na rynku polskim odbyła się w 2008 roku. Po upływie prawie trzech lat wygląda on nadal świeżo. Charakterystycznie rozciągnięte reflektory, masywna maska i dzielony grill z bursztynowym krzyżem wyróżniają go z tłumu. W porównaniu z poprzednią generacją auto otrzymało dużo bardziej dynamiczną sylwetkę.


Wnętrze samochodu sprawia wrażenie przestrzennego i tak jest w rzeczywistości. Pasażerowie z przodu nie powinni narzekać na brak przestrzeni.

Na tylnej kanapie zmieszczą się wygodnie dwie osoby dorosłe . Po środku może awaryjnie podróżować dziecko. Za plecami tylnej kanapy do dyspozycji pasażerów jest w standardzie 220 litrów bagażnika. W stosunku do konkurencji przestrzeń jest za mała o co najmniej 50 litrów. Jednak po złożeniu tylnej kanapy otrzymujemy pojemność 980 litrów, co jest już wynikiem dobrym.

Elastyczność jednostki w połączeniu z pięciobiegową skrzynią jest wystarczająca, na pierwszym i drugim przełożeniu auto rwie do przodu przed siebie. Próby wyprzedzania wymagają redukcji o jeden, a czasami nawet o dwa biegi. Lewarek będzie zatem często w ruchu. Pierwsza setka pojawi się na liczniku po 13 sekundach. Producent podaje prędkość maksymalną przy 172km/h. Rzeczywiste spalanie tego silnika utrzymuje się w granicach od 5 do 7 litrów na 100 kilometrów.

Zapraszamy do wynajmu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.