środa, 2 listopada 2011

1000 Fanów ElcoAuto w serwisie facebook!

Mamy kolejny powód do świętowania - do facebookowej społeczności ElcoAuto dołączyło już ponad 1000 fanów! Dziękujemy, że tak licznie okazujecie, że jesteście z nami. Oby tak dalej!
Cieszymy się, że nasz fan page cieszy się tak ogromną popularnością. Przez ponad rok czasu funkcjonowania profilu ElcoAuto na facebook'u otrzymaliśmy wiele ciepłych słów i wyrazów zainteresowania naszymi specjalnymi promocjami dla fanów. 
Ciepło wspominamy emocjonujący konkurs fotograficzny, w którym wygraną była jazda Subaru Imprezą STI po torze na Rakietowej we Wrocławiu. Sukcesywnie wprowadzaliśmy także rabaty na wynajem samochodów (stały rabat 5%)  oraz specjalne promocje cenowe na wynajem wybranych modeli aut.
Przed świętem Wszystkich Świętych po raz pierwszy opublikowaliśmy promocję Last Minute ze specjalnymi cenami na wynajem aut. Promocja Last Minute cieszyła się dużym zainteresowaniem i samochody z promocji rozeszły się jak ciepłe bułeczki:) Postanowiliśmy organizować ten rodzaj promocji częściej, także bądźcie czujni.
Dziękujemy naszym Fanom i do zobaczenie na facebook.com/elcoauto

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.