poniedziałek, 28 lutego 2011

Chcesz zarobić? Wynajmij samochód!

Pomimo danych wskazującyh na to, iż  Polska jest zieloną wyspą na gospodarczej mapie europy,  kryzys w gospodarce światowej widoczny jest również na naszym rynku. Przedsiębiorcy coraz częściej szukają oszczędności i postanawiają ciąć koszty. Pada pytanie czy jest możliwa redukcja kosztów floty samochodów? Okazuje się, że tak.

Na całym świecie coraz większą popularność zyskują firmy oferujące długoterminowy najem samochodów. Dzięki tej usłudze możliwy jest rozwój firmy, bez nadmiernych nakładów administracyjnych i mnożenia papierkowej roboty, towarzyszącej zwykle zarządzaniu flotą w firmie.

Wypożyczalnia samochodów przejmuje w tym przypadku na siebie wszystkie aspekty związane z finansowaniem, zarządzaniem, serwisowaniem wynajętego samochodu. Firma najmująca pojazd powinna dbać jedynie o tankowanie i uzupełnianie płynu do wycieraczek. Oczywiście to nie jedyne korzyści z najmu długoterminowego. Podczas eksploatacji samochodu wypożyczalnia aut zadba o ich sprawność techniczną, przeprowadzi okresowe kontrole, serwis, wymianę i składowanie opon, ubezpieczy i usunie ewentualne szkody.
Więcej szczegółów o długoterminowym wynajmie samochodów znajdziecie tutaj


W krajach Unii Europejskiej ponad 60 procent samochodów firmowych jeździ w systemie wynajmu długoterminowego. W Polsce do tej pory jest to produkt stosunkowo mało znany.

Poza powyższymi korzyściami z najmu nie sposób wspomnieć, o bodajże najważniejszym kryterium wyboru sposobu finansowania i zarządzania flotą samochodową. Chodzi tu o rachunek ekonomiczny. Widzimy coraz większe zainteresowanie firm wynajmem długoterminowym ElcoAuto we Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że rynek najmu długoterminowego będzie w 2011 roku rozwijał się bardzo dynamicznie.

http://www.elcoauto.pl

ElcoAuto wypożyczalnia samochodów

a href="http://www.elcoauto.pl/">ElcoAuto wypożyczalnia samochodówWypożyczalnia samochodów Wrocław - ElcoAuto.pl
ElcoAuto wypożyczalnia samochodów Wrocław. Wynajem nowych aut w atrakcyjnych cenach we Wrocławiu. Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów. Wynajem aut Wrocław

ElcoAuto- Oczekuj Więcej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.