czwartek, 10 marca 2011

Fiat Panda- praktyczny miś pudełko

Chcemy przyblizyć naszym czytelnikom sylwetki samochodów z floty ElcoAuto. W kolejnych odsłonach prezentujemy auta, które można u nas wypożyczyć.

Pierwsza "na warsztat" wjeżdża Panda. Sympatyczny samochód, w którym liczą się ergonomia, praktyczność i niskie koszta użytkowania. Te cechy są dobrze zauważalne we wnętrzu samochodu. Fotele- niezbyt obszerne a jednak komfortowe są umieszczone dość wysoko- nadwozie Pandy także jest wysokie. Dzięki takim rozwiązaniom przy niewielkich gabarytach samochodu, wnętrze jest przestronne i pakowne.


Jak na auto z grupy A, Panda to dobry kompan nawet na długie trasy. Deska rozdzielcza jest przejrzysta, bardzo praktycznie umiejscowiono dźwignię zmiany biegów na centralnej konsoli (rozwiązanie mozna często spotkać w vanach). We wnętrzu jest cicho, dopiero przy prędkościach powyżej 100 km/h dobiega do nas szum powietrza. Na wysokich obrotach silnik jest stosunkowo głośny ale jego dźwięk jest dość przyjemny. Zawieszenie bardzo dobrze znosi polskie drogi.

Panda wyznaczyła nowe standardy w swojej klasie. To świetna propozycja dla wypożyczających samochód na weekendowy wypad za miasto. Największym plusem Fiata Pandy jest niska cena najmu połączona z niskim poziomem zużycia paliwa (średnie zużycie paliwa -wynosi nawet poniżej 4,5 l/100 km). Wszystkie cechy Pandy czynią ją idealnym samochodem dla ludzi ceniących komfort za rozsądną cenę.


Wypożyczalnia samochodów Wrocław - ElcoAuto.pl
ElcoAuto wypożyczalnia samochodów Wrocław. Wynajem nowych aut w atrakcyjnych cenach we Wrocławiu. Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów. Wynajem aut Wrocław

ElcoAuto- Oczekuj Więcej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.