środa, 23 marca 2011

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Samochód ma nam ułatwiać życie, dawać przyjemność z jazdy i poczucie niezależności. Samochody w wypożyczalniach aut chętnie wypożyczają firmy i turyści. Co ciekawe, z roku na rok wzrasta udział klientów indywidualnych w rynku wynajmu samochodów

Choć nadal wśród indywidualnych klientów większość (szczególnie w sezonie letnim) stanowią turyści z zagranicy to zwiększająca się konkurencja na rynku najmu aut -a co za tym idzie: niższe ceny najmu i wzrost poziomu obsługi- powodują wzrost świadomości klientów.


Na dzień dzisiejszy śmiało możemy porównać ceny wynajmu samochodu z kosztami poruszania się taksówką. mamy tu na myśli nie tylko podróz z punktu A do punktu B ale także wartosć dodatkową wynikającą z wynajmu samochodu. Analogicznie możemy pokusić się nawet o porównanie ceny najmu samochodu i kosztów podróżowania koleją czy autobusem. Warto zwrócić uwagę na komfort, swobodę poruszania się i oczywiści pieniądze.

ElcoAuto stara się budować swoją ofertę na najnowszych rynkowych trendach. Ofertę rozwijamy wielokierunkowo duży nacisk kładąc na budowaniu dobrych relacji z  klientami.

Chcemy wyznaczać standardy dobrej obsługi, ciekawych i nowoczesnych produktów.

Wprowadziliśmy system rabatów i promocji opartych na social media, karty Klienta, które umożliwiają dostęp do wysublimowanych klubowych udogodnień związanych z wynajmem samochodów.

Na szczególną uwagę zasługuje pionierski na rynku usług wynajmu samochodów  program ElcoConcierge- przygotowany dla posiadaczy złotych kart ElcoPremium.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław - ElcoAuto.pl
ElcoAuto wypożyczalnia samochodów Wrocław. Wynajem nowych aut w atrakcyjnych cenach we Wrocławiu. 
Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów. Wynajem aut Wrocław, wypozyczalnia samochodówBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.