środa, 9 marca 2011

Samochód w firmie- nie tylko narzędzie pracy

Pierwsze określenie jakie przychodzi nam do głowy gdy pomyslimy o samochodzie w firmie to- narzędzie pracy. Narzędzie mające wpływ na efektywność przedsiębiorstwa, ułatwiające jego poprawne funkcjonowanie. 

Wielu przedsiębiorców wybierając samochody dla swojej firmy kieruje się głównie opłacalnością i praktycznością środka transportu. Oczywiście jest to jak najbardziej racjonalne i słuszne podejście. Warto jednak zwrócić uwagę, że samochody w firmie mogą pełnić inne funkcje (poza użytkowymi) które w prostej linii nie generują przychodu ale mają wpływ na wynik finansowy przedsiębiorstwa.


Wypożyczalnia samochodów ElcoAuto stworzyła unikalny produkt Auto dla Firm. Zdajemy sobie sprawę, że nowoczesna firma ma różne potrzeby związane z flotą samochodów dlatego w naszej wypożyczalni pomagamy przedsiębiorcom w wyborze nie tylo marki i modelu samochodu ale także planujemy kompleksowe zarządzanie flotą. Każda firma jest inna- dla najmu długoterminowego możemy przygotować samochody w dowolnej konfiguracji wyposażenia oraz identyfikacji wizualnej.

Samochód= wizerunek 
Samochód w firmie może być interesującym elementem wizerunku, kultury korporacyjnej, mającym wpływ na prestiż przedsiębiorstwa. W tym przypadu wpływ na wybór pojazdu do floty mają czynniki ekonomiczne, ale także marka, kolor, elementy identyfikacji wizualnej samochodu.

Pomagamy naszym Klientom w wyborze odpowiedniego pojazdu. Dobieramy cechy samochodu tak aby spełniał wszystkie funkcje związane z budowanym wizerunkiem.

Pokaż mi jakim samochodem jeździsz a powiem Ci jakie masz stanowisko.
Samochód stał się wyznacznikiem ststusu społecznego i zawodowego. Auto jest świetnym narzędziem do motywowania pracowników. Dobry samochód wzmacnia poczucie "ważności" i  buduje hierarchię w firmie. Samochód służbowy bez wątpienia zwiększa satysfakcję pracownika i jest świetnym pozafinansowym środkiem motywacji.

Naszym Klientom pomagamy opracować zasady przyznawania samochodów służbowych i ich użytkowania. Na życzenie Klienta możemy przejąć wszystkie aspekty związane z autami firmowymi, łącznie z monitorowaniem prywatnego użytku samochodów, zużycia paliwa, monitoringu GPS.

Przytoczyliśmy kilka generalnych funkcji jakie może pelnić firmowy samochód. Niezależnie od funkcji, jaką pojazd pełni w firmie, zarządzanie polityka flotową nie jest zadaniem łatwym. Wiąże się nie tylko z planowaniem podstawowych wydatków ale wymaga także działań administracyjnych. Outsourcing tych działań może okazać się dla firmy posunięciem bardzo opłacalnym.

ElcoAuto- oczekuj więcej od swojej floty!Wypożyczalnia samochodów Wrocław - ElcoAuto.pl
ElcoAuto wypożyczalnia samochodów Wrocław. Wynajem nowych aut w atrakcyjnych cenach we Wrocławiu. Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów. Wynajem aut Wrocław

ElcoAuto- Oczekuj Więcej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.